Eleganckie ubranie i ochrona w jednym – wybieramy etui dla Huawei P20 Pro

Obawiając się o wygląd i stan naszego smartfona, który towarzyszy nam w codziennych czynnościach i tym samym jest narażony na wiele sytuacji, które mogą mu zaszkodzić, zaczynamy zastanawiać się nad kupnem dodatkowego elementu zabezpieczającego zarówno ekran urządzenia oraz jego obudowę. Pomoże nam w tym futerał na telefon, który zadba kompleksowo o nasze urządzenie, dzięki czemu nie straci ono na wartości i będzie nam służyło do czasu kiedy sami zapragniemy posiadać nowy model smartfona.

Dla posiadaczy smartfona Huawei P20 Pro na rynku dostępne są różne rodzaje etui, które pozwolą pozostać naszemu smartfonowi w nienaruszonym stanie i uchronić go przed różnego rodzaju rysami. W sklepach znajdziemy etui wykonane z różnych materiałów od silikonowego, przez tworzywo skóropodobne do tych skórzanych. Dla osób ceniących elegancję i trwałość materiału odpowiednie będzie etui wykonane ręcznie ze 100% skóry naturalnej.  Oczywiście jego cena będzie znacznie wyższa od ceny przykładowo etui silikonowego jednak takie akcesorium doda nie tylko szyku lecz również jest bardziej ergonomiczne, a dobry jakościowo materiał będzie w stanie zamortyzować uderzenie podczas upadku. Produkt dobrej jakości posiada również miękką wyściółkę zazwyczaj z mikrofibry, która stanowi także dodatkową ochronę.

Jeżeli podoba nam się design naszego smrtfona nie musimy ukrywać go na stałe w etui, wystarczy nam takie w formie wsuwki/saszetki, które zabezpieczy urządzenie, gdy znajduje się ono w naszej kieszeni czy aktówce, a gdy będziemy potrzebowali skorzystać z urządzenia bez trudu je wyjmiemy. Zapinanie z magnetycznym klipsem uchroni przed wysunięciem się smartfona z etui jednocześnie nie będąc uciążliwym w użytkowaniu. Zaopatrując się w taki typ etui nie potrzebujemy już innych form zabezpieczenia naszego ekranu, szkło hartowane przyklejane na wyświetlacz smartfona nie będzie konieczne, ponieważ gruba skóra z której wykonane jest etui oraz miękka wyściółka w środku zapewnią bezpieczeństwo zarówno obudowie jak oraz ekranowi. Oczywiście można zdecydować się na zakup zarówno etui, jak i szkła, wówczas poziom ochrony ekranu będzie jeszcze większy, pamiętajmy jednak, aby zapytać sprzedawcę, czy etui będzie kompatybilne z zakupionym szkłem hartowanym.

etui do p20 pro
Etui skórzane typu wsuwka do Huawei P20 Pro

Planując zakup etui zapoznajmy się z wymiarami naszego smartfona lub z opisem dołączonym do produktu, z którego dowiemy się dla jakich modeli smartfona jest ono dedykowane. Dzięki temu będziemy mogli później swobodnie z niego korzystać. Dla smartfona Huawei P20 Pro przybliżone wymiary pokrowca to 160x79x8 mm.

Pokrowiec nie tylko powinien spełniać swoją ochronną rolę zabezpieczającą, lecz musi także dobrze wyglądać, dlatego nasz produkt dostępny jest dla klienta w kilku kolorach. Pokrowiec skórzany powinien przypaść do gustu zarówno kobietom jak i mężczyzną, a różnorodna kolorystyka urozmaici wygląd naszego smartfona. Jego dodatkową funkcją oprócz tej zabezpieczającej jest pełnienie roli, kieszonki/schowka na kartę bankomatową, kredytową czy legitymację. Futerał ze skóry naturalnej pozwoli nam cieszyć się niezwykle eleganckim wyglądem oraz funkcjonalnością, a takie połączenie rekompensuje nieco wyższą cenę. Natomiast jakość pokrowca jest nieporównywalna z takimi, które zostały wykonane z silikonu lub tworzywa.