Dobre etui na telefon iPhone X

Jeżeli jesteśmy zainteresowani zabezpieczeniem swojego iPhone’a przed zniszczeniami takimi jak zarysowania, odrapania czy uszkodzenia ekranu lub obudowy powinniśmy dokonać zakupu futerału, który również zamortyzuje uderzenie w razie upadku.

Dla modelu iPhone X na rynku dedykowanych jest wiele etui, jednak posiadając telefon z wyższej półki nasz pokrowiec powinien być również wysokiej jakości. Idealnym wyborem do tej klasy urządzenia jakim jest iPhone X wydaje się być etui ze skóry naturalnej. Wybrać możemy między gładką strukturą skóry, taką typu Nappa oraz w stylu vintage.

Pierwsza z dostępnych wersji skóry czyli skóra gładka jest niezwykle przyjemna w dotyku o jednorodnej lekko błyszczącej strukturze, dzięki zamkniętym porom gładka skóra jest w dużym stopniu odporna na zabrudzenia. Jednak zaleca się jej konserwację w celu przedłużenia żywotności. Skóra Nappa jest wyjątkowo delikatna oraz miękka, jest to skóra licowa z otwartymi porami przez co bardziej podatna na wilgoć niż skóra gładka. Podczas użytkowania wymaga konserwacji i pielęgnacji, aby zachować jej piękny wygląd.

Natomiast skóra vintage nie jest skórą jednorodną, zawiera naturalne przetarcia, a jej struktura jest wyczuwalna, jednak podczas użytkowania staje się bardziej szlachetna, jej kolor jest głębszy, a naturalne przetarcia bardziej widoczne. Ten rodzaj skóry nie wymaga konserwacji ponieważ nabiera szlachetności podczas codziennego używania.

Jednak istotniejsze od wyglądu jest wykonanie danego pokrowca oraz wysoka jakość użytych materiałów do jego wykonania. Istotnym elementem gwarantującym trwałość produktu jest jego ręczne wykonanie, precyzyjne szycie oraz ręcznie oblekane skórą krawędzie, które w porównaniu z etui z malowanymi brzegami wypadają znacznie lepiej. Dodatkową ochronę zapewnia miękka, czarna wyściółka z mikrofibry umieszczona wewnątrz pokrowca. Spójna stylistyka etui prezentuje się elegancko zapewniając przy tym bezpieczeństwo urządzeniu.

Etui od moVear na iPhone X
Etui do iPhone X – https://www.movear.pl/product-pol-628-Etui-flipSide-S-na-Apple-iPhone-X-Xs-Skora-Vintage.html

Dla wygody i komfortu klienta etui dla iPhone X dostępne jest w formie wsuwki oraz pokrowca z klapką. W obydwu dostępnych wersjach telefon  zabezpieczony jest magnesem, dzięki  któremu nie wysunie się z futerału typu wsuwka, natomiast etui z klapką nie otworzy się. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednio dobre przyleganie etui do urządzenia zabezpieczając je od zarysowań.

Etui typu wsuwka posiada funkcjonalne kieszonki na wizytówki, lub karty kredytowe, natomiast wybierając model z klapką nie będziemy musieli wyciągać telefonu z futerału, aby go naładować, a dostęp do wszystkich funkcyjnych guzików jest nieograniczony, zapewniając wygodę podczas użytkowania.

Stojąc przed wyborem etui często chcemy iść na kompromis między ceną a jakością, jednak nie zawsze jest to opłacalne rozwiązanie, ponieważ chcemy, aby nasz iPhone służył nam jak najdłużej rozważmy zakup pokrowca najlepszej jakości, czyli takiego który będzie trwały, elegancki i wygodny w użytkowaniu. W końcu będziemy używać go kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie. Dlaczego zatem nie robić tego z przyjemnością?